#1 2014-08-19 22:57:16

Kvazar
Участник
Из Рівне-Київ
Зарегистрирован: 2014-08-19
Сообщений: 1

Пропозиції щодо формату повідомлень про аномалії

Шановні форумчани та адміни!
Пропоную Вам декілька думок щодо правил подання інфи про явище, типу певної уніфікації:)

1. З повідомленням обов'язково точно вказувати час та місцезнаходження (ідеально- з координатами)
2. Вказувати погодні умови. Це дозволяє враховувати можливу наявність гало (наприкл., взимку від Місяця), лінзовидних хмар (гориста місцевість), явище іризації висотних хмар тощо.
3. Стан здоров'я! Алкоголь (будь-яка його доза має наслідки в залежності від організму), куріння (в т.ч. всіляких дурманів:)), стан зору (наприк., люди з міопією бачуть зорі крізь окуляри як "сніжинки", а не точки), фізична втома.
4. Напрям руху по небу, локальні координати (висота, азимут). Повідомлення типу "я ТАМ щось бачив і воно "ТУДИ" полетіло", м'яко говорячи, не зовсім коректні. Куди "ТУДИ"??:)
5. Фотографії тільки з EXIF інфою. Вона може дати багато підказок при аналізі.
6. Перед тим, як писати, ознайомтесь з інфою про можливий проліт МКС, активність метеорних потоків (особливо в періаод Персеїдів серпні, Квадрантидів в січні та Гемінід в грудні), спалахів Іридіумів (ну дуууже часто я чую, що це було якесь НЛО), польти літаків.... Все це є безкоштовно в інеті, легко знаходиться і не вимагає знання іноземних мов.

P.S. Ініколи відразу не заявляйте, що це були "інопланетики", доки не виставите на суд людей кусок їхнього корабля:D

Offline

#2 2014-08-20 06:17:02

Andriy
Эксперт
Из м.Львів, Україна
Зарегистрирован: 2014-08-12
Сообщений: 116
Сайт

Re: Пропозиції щодо формату повідомлень про аномалії

Слушні думки. Дякую. Але про стан здоров"я очевидці не завжди хочуть казати правду. big_smile А скерувати їх на проходження кваліфікованого медогляду нема можливості. Очевидці часто не взмозі визначити не те що азимут, а й сторони горизонту. При цьому сукупність решти інформації яку вони надають про явище дозволяє це явище ототожнити.

Тему перенесено з форуму "Общая тематика" у спеціалізований "Уфология и ААЯ-изучение".

Offline

#3 2014-08-22 15:37:44

Igor
Эксперт
Из м.Рівне, Україна
Зарегистрирован: 2014-08-12
Сообщений: 52
Сайт

Re: Пропозиції щодо формату повідомлень про аномалії

От як напишуть, тоді ми і задамо додаткові питання, в залежності від того, що саме очевидці бачили, будемо підбирати питання. Також свідчення "щось бачив", "воно таке летіло" - не мають ніякої цінності з наукової сторони. Якщо є явище і мало того воно повторюване, тоді варто розібратись, а що ж то було таке.

Стосовно вхідної корепонденції, більшу частину вдалось достатньо легко ототожнити, залишилась лише частина яка неототожнена, не тому що то щось було аномальне, а тому що є певний брак інформації для ототожнення:
Частина 1 http://ufology-news.com/novosti/pisma-v … ialov.html
Частина 2 http://ufology-news.com/novosti/pisma-v … ialov.html

Також у нас є масив більше якісного ототожнення:
http://ufology-news.com/massiv-otozhdestvlenij-nlo

Offline

Подвал доски

Под управлением ufology-news.com

© Новости Уфологии, 2011—2024. Все права защищены.